בעידן הנוכחי כל מתווך עובד עם תוכנת נדל”ן המאפשרת לו להישאר מעודכן בכל נקודת זמן ולשרת את לקוחותיו במקצועיות ובמיומנות. התוכנה הממוחשבת, מאפשרת לכל בעל מקצוע להתנהל בצורה היעילה ביותר, תוך סדר מופתי כך שעבור כל לקוח תהיה לו שליטה מלאה הן תוכנת התיווך של הומלי מידןבאשר הנכסים אותם הוא ראה, דרישותיו והתאמת הנכסים שנכון לו להתאים ולגשת איתו לראותם. אין ספק כי העידן הטכנולוגי מאפשר לכל בעל מקצוע לייעל את עבודתו ולהגדיל את רווחיו הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. באמצעות תוכנת נדל”ן הינכם יכולים לשלוט במספר פרמטרים אל מול הלקוח בין היתר:להציע לכל לקוח את הנכסים המותאמים לו באופן אישי בהתאם לדרישותיו ויכולותיו הכלכליות, להציג בפני הלקוחות תמונות של הנכסים כך שאין אתם צרכים לגשת איתו אל המבנה אם מלכתחילה בהתאם לתמונות אין מוצא הלקוח עניין כך שאתם חוסכים לעצמכם שעות עבודה לא מבוטלות. התוכנה עתידה לאפשר לכם באמצעות מפה מקוונת היכן בדיוק ממוקם הנכס, לשלוח ללקוחותיכם הודעות טקסט או אימיילים אשר מעדכנים על נכסים חדשים ועוד. שימו לב כי היכולת לשרת את הלקוח במהירות ולענות על דרישותיו היא יכולת מופלאה המאפשרת לכם להיות בעלי מקצוע מובילים מקצועיים ומיומנים בתחומכם.

הצלחה בעבודה כרוכה ביעילות

אם גם אתם רוצים להיות בעלי מקצוע מובילים, אשר לא מפספסים אף לקוח ומצליחים להתאים את הנכסים הנכונים ללקוחותיכם הנוכחיים , כדאי שתשתמשו באחת מאותם תוכנות נדל”ן הקיימות כיום בשוק. אין ספק כי ההשקעה כיום תחזיר עצמה בצורה מהירה משום שאתם עתידים באמצעות השימוש לחסוך לעצמכם זמן רב אשר שווה כסף. על מנת לבחור לעצמכם את תוכנת הנדל”ן הטובה ביותר עבורכם, כדאי שתיקחו בחשבון את הפרמטרים הבאים ולא תתפשרו עליהם בין היתר:נוחות השימוש בתוכנה, גישה נוחה, יעילה ומהירה אל מאגר נכסים נרחב ככל האפשר, הפקת דוחות בכדי שתישארו מעודכנים בכל זמן נתון, ואיתור מהיר של נכסים כמו גם התאמה אופטימאלית של הנכסים ללקוחות. כל עוד כל 4 הפרמטרים הנ”ל נמצאים בתוכנה הרי שאתם יכולים להיות שלמים עם בחירתה.

השם שלכם עובר מפה לאוזן

תוכנת נדל”ן במשרדכם או בבית העסק שלכם, מאפשרת לכם להיות נדלניסטים מובילים אשר מצליחים לאתר נכסים במהירות ודיוק מרבי. לקוחות המחפשים לעצמם דירה, אינם רוצים לבזבז זמן יקר והם מתכננים למצוא דירה תוך פרק זמן מהיר וסביר ועל כן ככל שאתם תהיו יותר יעילים כך לקוחותיכם יהיו יותר מרוצים. אם לצורך העניין מתעדכן נכס חדש במאגר ורישומי הלקוחות שלכם לא מסודרים, אתם עלולים לאבד לקוח שיזכה לשרות יעיל דרך משרד אחר, אך אם במעמד גיוס הנכס החדש אתם שולפים מרשימה מסודרת את הלקוחות שעתידים להתעניין בו, הרי שמרגע זה אתם גורמים ללקוח להתמכר ליעילות ומהירות עבודתכם אל מולו.

תוכנת נדל”ן – עלות

רבים שואלים מהו מחירה של תוכנת נדל”ן, אך עליכם לקחת בחשבון בראש ובראשונה, כי המחיר הוא לא אינדיקציה, משום שבאמצעות התוכנה הינכם יכולים להחזיר את ההשקעה במהירות ואף להכפיל ולשלש אותה. כאמור היעילות בעבודה אותה מאפשרת התוכנה, משתלמת לא רק מבחינת היקף העבודה אלא גם בחיסכון בעלויות. עלות תוכנת נדל”ן אינה גבוהה, אך לשם תמחור מדייק ביחס לצרכיכם כבעלי מקצוע, רצויי ליצור קשר עם החברה המשווקת ולברר דרכה עלויות. כל עוד העלות מתאפשרת לכם מבחינה כלכלית, אל תחשבו פעמיים והשתמשו בתוכנה לקידומכם המקצועי. תוכנת נדל”ן היא חזית הטכנולוגיה בעולם התיווך, אל תישארו מאחור.