תוכנת נדל"ןמשרדי תיווך רבים כבר מבינים את היתרונות הרבים שמביאה איתה תוכנת תיווך.מדובר בתוכנה חכמה אשר מאפשרת לכל מתווך למנהל בצורה היעילה והטובה ביותר את עבודתו, הן מול עצמו והן מול לקוחותיו. יש לתוכנה פונקציות רבות, חלקן פשוטות וחלקן מורכבות, המאפשרות ניהול מדויק של הנכסים שבהם הוא מטפל ושל כרטיסיית הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים כאחד.

ניהול לקוחות תוכנת תיווך מאפשרת לכל מתווך לפתוח כרטיס לכל מתעניין בנכס. בכרטיס מצוינים כל הפרטים: סוג הנכס הרצוי (קוטג’, דירה, דו-משפחתי, וילה וכד’), מספר חדרים רצוי, אזורי מגורים מועדפים וכד’,וכן נכסים מתוך המאגר שעונים על דרישותיו ויכולים להתאים לו.

בנוסף מאפשרת תוכנת תיווך למתווך ליצור לעצמו תזכורות לגבי כל לקוח: מתי כדאי ליצור עמו קשר כדי לבדוק איתו את סטטוס הפנייה שלו ואפילו לשלוח לו הודעותSMS לגבי נכסים חדשים שיכולים להתאים לדרישותיו.

תוכנת תיווך מתקדמת מסייעת למתווך גם לקטלג את הלקוחות שלו בצורה חכמה; הוא יכול להכניס כל אחד מכרטיסי הלקוחות ל”קופסה” המתאימה לו על פי הסטטוס בו הוא נמצא: להציע (לקוחות שמחכים להצעות), מתעניין (לקוחות שהתעניינו בנכס מסוים שקיים במאגר), לא מעוניין (לקוחות שהתעניינו והחליטו שלא לרכוש או לשכור נכס/ים מסוים/ים) ונחתם (לקוחות שחתמו על כתב התחייבות על נכס מסוים).

הקטלוג של כרטיסי הלקוחות מאפשר למתווכים עבודה נוחה, יעילה ומסודרת יותר וחוסך להם זמן יקר של טיפול בניירת בניסיון לעקוב אחר מצב כל לקוח, נכס ועסקה פוטנציאלית. אז הזמן הזה יכול כל סוכן להשקיע בניסיונות להשיג לקוחות חדשים ולשפר את אסטרטגיית הפרסום שלו על מנת להגיע לעוד עסקאות, וכך לשפר את הגדלת הרווחים הן של המשרד והן שלו עצמו.

ניהול נכסים תוכנת תיווך מאפשרת למתווכים להתעדכן בזמן אמת במגוון גדול של נכסים חדשים המוצעים למכירה או להשכרה.

זאת בזכות העובדה שהתוכנה מחוברת אל מאגר נכסים שמתעדכן באמצעות האינטרנט בנכסים חדשים וכך המתווכים נשארים מעודכנים כל הזמן ויכולים לעדכן את הלקוחות שלהם.

הדבר מייעל מאוד את העבודה מול הלקוחות ויכול להביא לסגירה של הרבה יותר עסקאות. עצם הידיעה אילו נכסים מוצעים למכירה או להשכרה בכל רגע נתון מייעלת מאוד את עבודתו של המתווך, שיכול להציע ללקוחותיו נכסים המתאימים בדיוק לדרישותיהם.

בנוסף תוכנת תיווך מאפשרת למתווך לדעת אילו נכסים כבר נמכרו או הושכרו ויצאו ממאגר הנכסים וכך להיות תמיד עם האצבע על הדופק מול לקוחותיו. כי זמן שווה כסף תוכנת תיווך מפנה זמן למתווכים – על זאת אי אפשר להתווכח.

מכיוון שהיא מאוד נוחה לתפעול, וגם מי שאין לו רקע במחשבים יכול ללמוד בקלות כיצד להשתמש בה, אין ספק שלכל בעל משרד תיווך מומלץ מאוד לרכוש תוכנה שכזאת ולהעביר הדרכה לכל המתווכים שעובדים איתו.

השימוש בתוכנה שכזאת ייעל מאוד את העבודה וכאמור, יפנה לכל אחד מהמתווכים זמן שאותו צריך היה להקדיש בעבר לניהול הניירת ול”מרדף” אחרי לקוחות, ועכשיו יוכל להקדיש אותו להשגת לקוחות חדשים ולסגירת עסקאות עם לקוחות קיימים.

“זמן שווה כסף” אומר המשפט הנכון כל כך, ובמקרה של תוכנת תיווך איכותית אין ספק שאם מתעלים את הזמן שמתפנה בצורה נכונה – אפשר בהחלט להפוך אותו לכסף.

מידן – שלכם ובשבילכם מידן תוכנת תיווך היא תוכנה ידידותית למשתמש המאפשרת לכל מתווך לנהל בצורה יעילה וקלה את עבודתו מול כל אחד מלקוחותיו.

את התוכנה ניתן להוריד מהאינטרנט וכך ליהנות במהירות הבזק מכל היתרונות שהיא מציעה. מאחורי תוכנת התיווך של מידן עומד צוות מפתחים מקצועיים אשר חשבו על כל הצרכים של המתווכים ומצאו להם פתרונות נוחים ויעילים שאפשר להגיע אליהם בלחיצת כפתור.

כל מה שעליכם לעשות על מנת ליהנות מכל היתרונות של תוכנת תיווך איכותית, הוא פשוט להוריד את התוכנה, לקרוא את הנחיות השימוש בה ולראות איך העבודה נעשית הרבה יותר יעילה והרבה יותר פשוטה.

בהצלחה!